Kaq e bukur është bërë, Kaltrina do ta ‘çmend’ burrin e saj sonte – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Kaq e bukur është bërë, Kaltrina do ta ‘çmend’ burrin e saj sonte

20:33 | 10 Maj 2018

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të njohura në Kosovë.

Ajo gjitashtu është edhe një femër shumë atraktive, shkruan ORAvip.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo publikoi një fotografi në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante.

Burri i saj do të dashurohet edhe njëherë në të./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!