Kaq shumë e do Remzia Nexhatin, ja me çfarë emri e thërret – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Kaq shumë e do Remzia Nexhatin, ja me çfarë emri e thërret

22:13 | 12 Korrik 2018

Janë ndër emrat më të kërkuar në muzikën popullore shqiptare.

Remzie dhe Nexhat Osmani njihen si ndër artistët që e “kallin” atmosferën sa herë që ata këndojnë, shkruan Kosovarja.

Ka shumë vite që ata së bashku kanë krijuar shumë projekte dhe hite së bashku, duke mbledhur kështu shumë adhurues afër vetes.

Këngëtarja sot ka publikuar në Instagram një fotografi mjaft të lezetshme bashkë me vëllanë dhe kolegun e tij Nexhatin.

“Me kete vllaçkon” , e ka përshkruar ajo fotografinë, teksa pozojnë së bashku me një “selfie”, të rregulluar bukur.

Me kete vllaçkon ❤️ @nexhatosmanii

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!