Kaq shumë është plakur Zhade, rrudhat në fytyrën e saj duken aq keq – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Kaq shumë është plakur Zhade, rrudhat në fytyrën e saj duken aq keq

21:45 | 13 Shkurt 2018

Aktorja braziliane, Giovanna Antonelli u bë e njohur për publikun shqiptar në serialin, El Clone.

Tema dhe personazhet që luajtën në këtë  film e bënë atë serial më të shikuarin ndonjëherë, përcjell ORAinfo.

Zhade dhe Lucas ishin personazhet kryesore të kësaj telenovele, të cilët në fund e jetuan dashurinë e tyre.

Tani pas shumë kohësh, aktorja braziliane duket se nuk mund të i fsheh as rrudhat në fytyrë… Ja si duket ajo sot…./ORAinfo/

 

?

A post shared by Giovanna Antonelli (@gioanto) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!