Kaq të bukur, vështirë se e keni parë ndonjëherë Soni Malajn – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Kaq të bukur, vështirë se e keni parë ndonjëherë Soni Malajn

00:00 | 26 Maj 2018

Soni Malaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Por, pos për këngët e saj ajo është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj, shkruan ORAvip.

Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet e veshur me një fustan elegant dhe po duket tejet bukur./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!