Katastrofë për Interin..! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Katastrofë për Interin..!

23:45 | 13 Shkurt 2018

Është raportuar se Ivan Perisic dhe Joao Miranda do të humbasin udhëtimin e Interit në Genoa fundjavën e ardhshme, përcjell ORAinfo.

Këtë mëngjes është raportuar se të dy do t’i nënshtrohen kontrolleve mjekësore pas fitorës kundër Bolonjës të dielën.

Tani Calciomercato.com po raporton se Perisic do të humbasë udhëtimin në Marassi pasi ka pësuar një dëmtim në shpatull,e me shokun e tij të skuadrës do të kenë teste të mëtejshme nesër.

Miranda pritet gjithashtu të humbasë ndeshjen, por Lisandro Lopez duhet të jetë i aftë dhe Mauro Icardi ka gjasa të bëjë një kthim./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!