Katër persona të armatosur rrëmbejnë një person në Podujevë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Katër persona të armatosur rrëmbejnë një person në Podujevë

16:06 | 12 Qershor 2018

Katër persona të armatosur raportohet të kenë rrëmbyer një person tjetër i cili ishte prezent në një restorant të Podujevës.

Bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur në mesditën e kësaj të marte derisa viktima ishte duke pirë kafe nën shoqërinë e një personi tjetër pranë vendit të quajtur Tabet e Llapashticës, njofton Klan Kosova.

Klan Kosova do t’ju mbajë të informuar në lidhje me detaje të tjera, lajmi pritet të përditësohet.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!