“Katilja” e Majkut publikon foto super të nxehta – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

“Katilja” e Majkut publikon foto super të nxehta

11:04 | 23 Janar 2018

Valbona Bajraktari vazhdon të publikoi foto të nxehta në rrjetet socialeModelja nga Peja, e njohur edhe ndryshe si “Katilja” së fundmi ka postuar dy foto jashtëzakonisht seksi në “instastory”

Në këto foto modelja ka të veshur një fustan i cili ia qet në pah linjat super të tonifikuara.

Në njërën nga fotot zeshkanja atraktive ka lënë edhe një mesazh.“Njerëzit me qellime të mira, bëjnë premtime.

Njerëzit me karakter te mirë i mbajnë ato” ka shkruar Valbona.Kujtojmë që së fundmi Valbona Bajraktari pikërisht për Albanienshowbiz i ka mohur të gjitha shkrimet të cilat e lidhnin me reperin Majk.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!