Keci ‘shkon’ të falet në një xhami në Podujevë (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Keci ‘shkon’ të falet në një xhami në Podujevë (Foto)

20:30 | 21 Prill 2017

Një ngjarje interesante dhe e pazakontë ka ndodhur të premten në Xhaminë e fshatit Kërpimeh të Podujevës.

Derisa, besimtarët po faleshin, në xhami kishte hyrë një Kec, shkruan Podujevapress.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!