Kejvina Kthella u ‘vë flakën’ rrjeteve sociale! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Kejvina Kthella u ‘vë flakën’ rrjeteve sociale!

19:39 | 14 Shtator 2018

Kejvina Kthella është velina e emisionit të Ermal Mamaqit, “Xing me Ermalin”.

Ajo është një femër tejet e bukur dhe mjaftë seksi, shkruan ORAvip.

Kejvina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka ‘shokuar’ ndjekësit e saj, duke publikuar një pamje ku shihet e zhveshur.

E për të mbuluar gjoksin ajo ka përdorur vetëm një emoji./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!