Kemali dhe gruaja e tij e çmendin publikun, gjithë vëmendja te fustan i saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Kemali dhe gruaja e tij e çmendin publikun, gjithë vëmendja te fustan i saj

21:02 | 14 Nëntor 2017

Burak dhe Fahriye janë dy emrat më të përmendur në mediat turke. Ata qysh nga martesa e tyre janë gjithmonë prezent në publikun turk dhe jo vetëm, përcjell ORAinfo.

Ata së fundi janë paraqitur së bashku para mediave dhe publikut. Pamja e një çifti ideal ishte ajo që ‘çmendi’ publikun.

Mirëpo vëmendja e mediave ishte e fokusuar e tëra në fustanin e Fahriyes./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!