Këngëtarja e njohur i bën një dhuratë kaq të bukur Ajkës së Besit dhe Xhensilës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Këngëtarja e njohur i bën një dhuratë kaq të bukur Ajkës së Besit dhe Xhensilës

09:49 | 14 Korrik 2018

Gjatë ditës së djeshme çifti i njohur Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë sjellë në jetë vogëlushen e tyre Ajka.

Dhuratën e parë që vogëlushja ka marrë ka qenë nga këngëtarja Greta Koçi. Ajo ka publikuar në Instastories një foto ku tregon se ka qenë në spital duke i dhuruar një buqetë me lule si dhe tullumbaca rozë të voglës.

“Me jetë të gjatë e plot bekime për ëngjëllin e vogël Ajka. Urime me gjithë zemër”, shkruan Greta krahas postimit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi