Këngëtarja e njohur kosovare diplomoj sot, kështu u duk në ceremoninë e diplomimit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Këngëtarja e njohur kosovare diplomoj sot, kështu u duk në ceremoninë e diplomimit

20:54 | 13 Qershor 2018

Skena muzikore në vend ka mjaftë këngëtare mirëpo pak nga to kanë të përfunduara studimet në fushë e muzikës.

Mirëpo e njëjta gjë nuk qëndron me këngëtaren e njohur, Arjeta Vllasa e cila sapo ka përfunduar studimet në Fakultetin e Arteve, dega solokëndim.

Arjeta është një këngëtare e dëshmuar e cila me zërin e saj ka bërë për vete shumë fansa dhe numëron disa këngë në repertuarin e saj kurse tashmë ajo është një profesioniste e diplomuar në fushën e solokëndimit.

Vetë Arjeta ka publikuar një fotografi duke treguar se ka diplomuar në fushën e solokëndimit, pranë fakultetit të arteve.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!