Keni bërë plane? Ja temperaturat për sot – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Keni bërë plane? Ja temperaturat për sot

09:26 | 17 Prill 2018

Meteorologët thonë se moti sot do të ketë kryesisht vranësira e kohë pas kohe reshje lokale shiu.

Ndërkohë, nuk përjashtohet edhe mundësia për bubullima gjatë ditës.

Temperaturat do të përmirësohen ditëve në vazhdim. Tri ditët e ardhshme temperaturat do të shënojnë 20 gradë Celsius.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!