Keni ftohtë? Bianca Gascoigne rrit temperaturat me këto foto – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Keni ftohtë? Bianca Gascoigne rrit temperaturat me këto foto

20:26 | 11 Janar 2017

Bukuroshja 30-vjeçare angeleze ka realizuar një set të ri fotografik, duke zbuluar trupin e saj të mrekullueshëm.

E teksa moti është i keq, e koha tepër e ftohtë me temperatura ekstreme ne minus, po ju sjellim fotot e kësaj bukuroshe për të “ngritur” pak temperaturat.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Leonora Jakupi