Keni mbeldhur kuponët fiskal, ja numrat fitues – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Keni mbeldhur kuponët fiskal, ja numrat fitues

23:04 | 10 Maj 2018

Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar se sot është bërë tërheqja e numrave potencial fitues (NPF) për rimburimin e kuponëve fiskal për periudhën TM1 2018.

Tërheqja është bërë drejtpërdrejt në televizionin publik (RTK).

Bëhet e ditur se numrat e tërhequr janë, 29 me 912 fitues, 19 me 908 fitues si dhe 51 me 698 qytetarë fitues.

Vlen të theksojmë se gjithsejt numri i qytetarëve që kanë fituar është 2 mijë e 518 fitues.

Lista e plotë do të publikohet me kohë në ueb sajtin e ATK-së.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!