Kërcënon portieri i Brazilit: Kjo i pret ata që do të përballen me ne – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Kërcënon portieri i Brazilit: Kjo i pret ata që do të përballen me ne

23:11 | 13 Qershor 2018

Numri një i Brazilit, Alisson Becker, ka paralajmëruar të gjitha kombëtaret para se të filloj Kampionati Botëror.

Portieri brazilian ka thënë se në këtë kompeticion ata po hyjnë me një vetëbesim të madh për të triumfuar, andaj nuk do t’i ndal asgjë.

Brazil kick off their Group E action against Switzerland on Sunday

“Ne kemi shumë lojtarë të rinj dhe të talentuar që mezi presin ta tregojnë veten dhe të fitojnë Kupën e Botës”, ka thënë Alisson, përcjell ORAinfo.

“Ne jemi duke u përgatitur që të shkruaj histori, andaj të gjithë jemi duke punuar shumë që ta realizojmë ëndrrën tonë”, ka shtuar portieri brazilian./ORAinfo/

Alisson has 26 caps for Brazil after making his debut for the national side in 2015

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!