Kallashit i kapet çantë me… brenda! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Kallashit i kapet çantë me… brenda!

17:02 | 05 Dhjetor 2017

Ajo duket si një femër e rrezikshme, pasi edhe emri që mban e tregon këtë.

Fjala është për valltaren e klubeve të natës Donjeta Kosumi-Kallashi, e cila së fundmi ka treguar brendinë e qantës së saj, e ku përveç tjerash shihet se Kallashi mban edhe revole, transmeton Magazina.al

Valltarja e cila nuk është më aktive si më parë, ka paralajmëruar se do të tërhiqet nga jeta publike, pasi në një intervistë ajo ka thënë se është lodhur nga këto gjëra.

Por me fotografinë e fundit, duket se Kallashi e ka kërcënuar dikë, duke i treguar revolen.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!