Kështu bëhej plazh gjatë komunizmit në Shqipëri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Kështu bëhej plazh gjatë komunizmit në Shqipëri

16:16 | 16 Korrik 2018

Durrësi ka pasur plazhin më të frekuentuar në vitet ’60’ 70.

Një kthim pas në kohë, atëherë kur plazhi ishte i vetmi vend ideal për të pushuar, për të demonstruar trupat e bukur apo për të krijuar miqësi të reja, do na kujtojë edhe njëherë panoramën e asaj kohe.

Hidhini një sy.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!