Kështu dukej nëna e Getit kur ishte e re, e dobët dhe me flokë të zeza! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Kështu dukej nëna e Getit kur ishte e re, e dobët dhe me flokë të zeza!

21:42 | 13 Janar 2018

Florije Kelmendi Selimi është nëna e reperit Getoar Selimi.

Interesimi i fansave të së birit dhe rejës së Florijës për ta njohur u shfaq dukshëm pas dasmës së tyre. Florija një zonjë e vej, në dasmën e së birit shkëlqeu. Këtë e vunë re të gjithë.

Ajo dukej shumë e re në moshë dhe e shëndetshme e mjaftë e bukur. Por, të gjithë keni dëshirë të dini nëse Florija ishte e tillë edhe kur ishte e re.

Në këtë foto shihet se Florija edhe kur ka qenë e re, ishte e hareshme dhe kishte dëshirë që të vallëzonte nëpër ahengje të ndryshme. Me gjasë edhe këtë foto e ka shkrepur sa ka qenë duke vallëzuar në ndonjë aheng familjar, shkruan Kosovarja.

Dhe, ja shikojeni Florijën se si dukej dikur.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!