Kështu e përgatit Learta iftarin e parë për familjen, tavolina plotë me ushqime – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Kështu e përgatit Learta iftarin e parë për familjen, tavolina plotë me ushqime

21:05 | 16 Maj 2018

Learta e ka pritur me emocion muajin e shenjtë të Ramazanit, të paktën këtë na e tregoi përmes fotografive në rrjetet sociale.

Reja e Shyhretës i është përkushtuar edhe kuzhinës për të mbushur tavolinën në iftarin e parë të këtij muaji, përcjell ORAvip.

Kjo fotografi që sapo postoi Learta tregon për traditën që kanë në shtëpi familja e këngëtares së famshme.

Për më shumë Learta na tregon çfarë nuse është ajo./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!