Kështu e relakson vetën Gresa Pallaska pas provave të shumta – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Kështu e relakson vetën Gresa Pallaska pas provave të shumta

22:24 | 16 Prill 2018

Gresa Pallaska është ndër aktorët më të dashura për publikun kosovar.

Së fundmi ajo është e njohur për rolin e saj si ‘Rabija’ tek seriali ‘Ҫka ka shpija’, shkruan ORAvip.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën pastime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duket e lodhur pas provave të shumta dhe po relaksohet me pak muzikë./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari