Kështu ndodhi transferimi i ‘çmendur’ i Bonuccit te Milani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Kështu ndodhi transferimi i ‘çmendur’ i Bonuccit te Milani

09:38 | 13 Tetor 2017

Massimiliano Mirabelli, drejtori sportiv i Milanit,   ka zbuluar për Radio Rossonera negociatat që çuan Leonardo Bonucci për ta veshë fanellën AC Milanit, përcjell ORAinfo.

“Nuk  ishte një blerje e planifikuar unë nuk kishte asnjë ide që ne mund ta merrnim, unë nuk mendoja se Juve, do ta shiste atë,

Ku unë u takova me Luccin  për të folur për Bonuccin, ai më tha disa herë me shaka në lidhje me këtë mundësi.

Pastaj fola direkt me futbollistin në fajlë për të kontrolluar atë, kishte dëshirë të madhe dhe ka pasur një shans për të kaluar tek ne. Pra ,ishte diçka që brenda në 24 orëve u përmbyll “, kathënë  Mirabelli.

Bonucci është kritikuar për formën e dobët që po kalon në Milan./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!