Kështu nuk e keni parë kurrë Albërien, ja si e hedh vallen me gotë mbi kokë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Kështu nuk e keni parë kurrë Albërien, ja si e hedh vallen me gotë mbi kokë

20:23 | 07 Dhjetor 2017

Pavarësisht moshës ajo po arrin të hy në mesin e këngëtareve më seksi të estradës, krejt kjo falë operacioneve plastike.

Albërie Hadërgjonaj, jo vetëm që është rikthyer me ndërhyrje në moshë të re, por ajo kujdeset që të shfaqet sa më joshëse para publikut, shkruan Indeksonline.

Me një fustan ngjitur për trupi, duke ekspozuar gjoksin, Albërie Hadërgjonaj përmes një video të postuar në rrjetin e saj social Instagram, tregon se si vallëzon me gotë mbi kokë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi