Kësi hajni nuk keni parë, shikojeni ku e ka fshehur mishin e vjedhur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Kësi hajni nuk keni parë, shikojeni ku e ka fshehur mishin e vjedhur

11:08 | 04 Tetor 2018

Të gjithë artikujt e vjedhur në fund i nxori njërin pas tjetrit.

Një person është kapur duke vjedhur mish në një dyqan në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ai u ndalua nga një person i moshuar i punësuar në dyqan e që e detyroi t’i nxirrte artikujt e vjedhur, përcjell lajmi net.

Ai të gjitha i kishte futur nën pantallonat e tij duke zgjuar komente nga kalimtarët se mund t’i mbajë ato sepse tani nuk do t’i blejë më askush.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!