Këso pushime si të Bleros dhe Afronës mund t’i shikoni vetëm nëpër ‘filma’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Këso pushime si të Bleros dhe Afronës mund t’i shikoni vetëm nëpër ‘filma’

20:31 | 13 Qershor 2018

Blero dhe Afrona po kalojnë kohë të mirë së bashku.

Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi dhe e fejuara e tij, Afrona Dika janë ndër çiftet më të dashur dhe të komentuar nga publiku.

Çifti ditë më parë kanë nisur pushimet, ata kanë udhëtuar në Marrakech të Marokut, një destinacion mahnitës në Afrikën Veriore.

Blero dhe Afrona të cilët janë shumë aktiv në rrjetet sociale, kanë ndarë me ndjekësit e tyre imazhe të reja nga pushimet luksoze që po kalojnë.

Ndryshe, Blero dhe Afrona ka kohë që janë fejuar, derisa ende nuk ka diçka zyrtare se kur do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!