Këta hajna e pësojnë keq gjatë vjedhjes, thyen këmbën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Këta hajna e pësojnë keq gjatë vjedhjes, thyen këmbën

12:34 | 03 Tetor 2018

Shpesh ndodh që karmën ta përjetojmë menjëherë, nuk vonohet, por kjo që i ka ndodhur këtyre hajnave është e pabesueshme.

Të dy hajnat, si burri edhe gruaja gjatë grabitjes pësuan lëndime të rënda, përcjell lajmi.net.

Të dy i kanë thyer këmbët e tyre mjaft keq. Kjo video është komentuar mjaft shumë dhe është shpërndar shumë në rrjete sociale.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!