Këta janë VIP-at shqiptarë që solidarizohen me rastin e Egzon Gjukës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Këta janë VIP-at shqiptarë që solidarizohen me rastin e Egzon Gjukës

20:18 | 14 Nëntor 2017

Egzon Gjuka është një djalë i cili është diagnostifikuar me një sëmundje të rëndë.

E për shërimin e tij, duhet një shumë e madhe parash të cilat familja nuk mund t’i sigurojë, prandaj është hapur një mundësi për të kontribuar në mbledhjen e parave, shkruan lajmi.net

E për ta informuar publikun me të dhënat se si ata të ndihmojnë, janë kujdesur VIP-at shqiptarë.

Kida, Robert Berisha, Fjolla Morina, Arta Nitaj e Labinot Gashi janë vetëm disa nga këta emra të cilët kanë shpërndarë foton me të dhënat e djaloshit.

Për Egzonin, urojmë shërim të shpejtë!

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!