Këtë s’e keni parë, emociounese si ia dha lamtumirën nëna Leartës, ditën e dasmës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Këtë s’e keni parë, emociounese si ia dha lamtumirën nëna Leartës, ditën e dasmës

22:55 | 12 Korrik 2018

Learta është nusja më e komentuar e më e dashur për publikun që e i do veshjet tradicionale.

E dasma e saj pati jehonë të madhe për fansat e Shyhretës, përcjell ORAinfo.

Një fotografi e rrallë u publikua së fundi kur nëna e Leartës e pa atë nuse dhe i dha lamtumirën e fundit asaj.

Për më shumë shikoni këtë foto./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!