Këto janë të gjitha vendvotimet që shkojnë në rinumërim (Dokument) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Këto janë të gjitha vendvotimet që shkojnë në rinumërim (Dokument)

22:10 | 14 Nëntor 2017

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) pas shqyrtimit të lendeve dhe vendimeve të PZAP-së, ka dërguar në rinumërim gjithsej 440 vendvotime nga zgjedhjet lokale të 22 tetorit për Kuvende Komunale.

Indeksonline posedon listën e plotë të te gjitha vendvotimeve që shkojnë në rinumërim.

Sipas llogaritjes del që Partisë Demokratike e Kosovës (PDK) i janë pranuar më së shumti ankesa për rinumërim e që janë plotë 303 ankesa nga 440 gjithsej të pranuara.

Më poshtë gjeni listën e plotë me të dhëna për subjektet, venvotimet, të cilat janë dërguar për rinumërim në QNR./Indeksonline/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!