Kida shfaqet në të zeza, por vëmendje marrin flokët e saja – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Kida shfaqet në të zeza, por vëmendje marrin flokët e saja

18:53 | 10 Maj 2018

Këngëtarja e njohur Orhidea Latifi e cila në publik njihet me emrin Kida, shkruan ORAvip.

Kida si çdo herë tjetër po kujdestë shumë bukur për pamjen e saj.

Në rrjetin social Instagram poston fotografi shumë dhe pa dyshim që komentohet shumë nga ndjekësit e saj pasi që ka një numër të madh.
Së fundmi kida shfaqet me veshje me ngjyrë të zezë, por vëmendje marrin flokët e saja të cilat i ka bër me shumë stil./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!