Kida vesh fustan gjigant, grimi i saj tërheq vëmendjen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
19 °C

Kida vesh fustan gjigant, grimi i saj tërheq vëmendjen

12:04 | 11 Tetor 2018

Orhidea Latifi e njohur për publikun si Kida është këngëtarja më aktive aktualisht.

Ajo vazhdimisht promovon këngë të reja, dhe secila prej tyre rezulton të jetë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Kida gjithashtu njihet për stilin e saj të veҫantë sa i përketë pamjes në përgjithësi dhe veshjes në veҫanti.

Sot ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet e veshur me një fustan gjigant me ngjyrë Vjollce.

Me këtë pamje Kida ka mahnitur të gjithë. Ajo është shfaqur me stilin e një zonjë të vërtetë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!