Kim Jong Un selfie për herë të parë në jetën e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Kim Jong Un selfie për herë të parë në jetën e tij

19:40 | 11 Qershor 2018

Lideri i famshëm i Koresë Veriore, Kim Jong Un, është parë teksa bërë selfie për herë të parë në jetën e tij, në mbrëmjen e të hënës në Singapor, teksa po vizitonte çdo pjesë të qytetit, një ditë para takimit me presidentin e SHBA-ve, Donald Trump, raporton Periskopi.

Lideri i Koresë Veriore është fotografuar në në një kopsht, së bashku me ministrin e Punëve të Jashtme të Singaporit, Vivian Balkarishnan, rreth orës 9 e 30 të mbrëmjes,raporton Daily Mail, shkruan Periskopi.

Ai me pas ka vazhduar të shijojë pamjet e qytetit nga hoteli ‘Marina Bay Sannds’, sipas raportimeve në mediet sociale.

Gjithashtu edhe Donald Trump ka bërë një natë në Singapor, përpara takimit historik me Kim Jongu-Un, që do të ndodh nesër në orën 9 të mëngjesit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!