Kim Joung do t’iu ‘virste’ nëse i shikoni këto foto! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Kim Joung do t’iu ‘virste’ nëse i shikoni këto foto!

13:36 | 09 Janar 2018

Koreja e Veriut, është një nga të paktat vende të botë që sundohet nga komunizmi.

Varfëria dhe frika është e vendosur në çdo familje.

Këto foto janë bërë fshehurazi nga fototgrafët dhe janë shpërndarë në faqen Boredpanda.

Kuptohet se këto foto janë ilegale për shtetin komunist dhe nëse dikur nga banorët, guzon dhe i bën, atëhere e pret vdekja.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!