Kim Kardashian provokon me bikini argjendi në Snapchat (Foto/Video) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Kim Kardashian provokon me bikini argjendi në Snapchat (Foto/Video)

17:42 | 21 Prill 2017

Femra më e famshme e momentit në botë, Kim Kardashian, rikthehet sërish në qendër të mendjes së medieve rozë.

Këtë fundjavë seksbomba amerikane me origjinë nga Armenia ka publikuar një video në Snapchat, ku shaqet mjaft provokuese e veshur me bikini në ngjyrë të argjendtë.

Këtë video ajo e ka postuar për të treguar se ka humbur në peshë dhe konkretisht 6 kilogram.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Leonora Jakupi