Kjo çfarë i ndodhi Interi me skuadrën nga Serie C, është e turpshme – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Kjo çfarë i ndodhi Interi me skuadrën nga Serie C, është e turpshme

00:00 | 13 Dhjetor 2017

Inter ka eliminuar Pordenone nga Coppa Italia, vetëm pas penalltive, pasi koha e rregullt dhe vazhdime përfunduan baras 0:0

Skuadrës së Interit i janë dashur penalltitë për ta eliminuar Pordenone nga Coppa Italia, skuadër kjo e Serie C.

Milanezët e kanë dominuar ndeshjen nga fillimi e deri në fund, por nuk i kanë shfrytëzuar rastet e krijuara.

Gjatë penalltive lojtarët e Interit ishin më të mirë, duke shënuar pesë gola, për dallim nga mysafirët që shënuan katër.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!