Kjo është ‘motra’ e Medës, e njihni të gjithë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Kjo është ‘motra’ e Medës, e njihni të gjithë

13:13 | 13 Tetor 2017

Këngëtarja kosovare, Violeta Kajtazi është një nga këngëtarët e cila është e pranishme pothuajse në çdo dasmë të VIP’ave.

Violeta ka publikuar një foto nga dasma e djalit të këngëtarit të njohur të muzikës popullore, Muhamhet Sejdiu, shkruan ORAinfo.

Ajo në foto shihet së bashku me këngëtarin Mehdi Përgjejga- Meda dhe Ismet Behgjeti, të cilën e ka emëruar “Me dy vllaznit e mi!”

Violeta dihet se nuk është motra e dy këngëtarëve të mirënjohur por këtë e ka bërë duke dëshmuar miqësinë e mirë që e ka me të dy këngëtarët. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari