Kjo është shqiptarja e vetme që ka avion privat – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Kjo është shqiptarja e vetme që ka avion privat

13:46 | 05 Janar 2018

Emina Çunmulaj, modelja e njohur shqiptare, e martuar me miliarderin Sam Nazarian, ka kënaqësinë që ta përdorë sa herë të dojë edhe avionin e saj privat.

Këtë e ka bërë gjatë ditës së djeshme ku ka postuar një fotografi para këtij avioni.

Emina ka më shumë se një vit e martuar me Sam, ky fryt i dashurisë së tyre është edhe një vajzë. Emina deri me tani është treguar një nënë e përkushtuar për rritjen e fëmijës së saj.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!