Kjo foto po huton të gjithë, a mund ta gjeni se çfarë nuk shkon? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Kjo foto po huton të gjithë, a mund ta gjeni se çfarë nuk shkon?

19:02 | 14 Nëntor 2017

Në shikim të parë, fotografia duket se shfaq një burrë duke vozitur një motoçikletë me një vajzë ulur prapa tij.

Por duke shikuar më afër, nuk duket ashtu siç shihet, pasi ka edhe një palë këmbë në foto.

Iluzioni i çuditshëm optik, i shpërndarë në Reddit, i ka lënë përdoruesit e rrjeteve sociale të hutuar tërësisht – me shumë prej tyre që pranojnë se nuk mund ta gjenin se çfarë nuk shkonte në foto, transmeton Express.

Disa përdorues të Reddit thanë se besojnë që mes burrit dhe vajzës kishte një manekin, përderisa të tjerë menduan se në motoçikletë ishin tre njerëz.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!