Kjo fotografia do t’iu bëjë me lot, shikoni si e puthi nënën aktori i ‘O sa mirë’ sa ishte gjallë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Kjo fotografia do t’iu bëjë me lot, shikoni si e puthi nënën aktori i ‘O sa mirë’ sa ishte gjallë

15:15 | 24 Prill 2018

Vdekja e hershme e aktorit të ‘O sa mirë’ sot përçoi emocion tek të gjithë shikuesit e serialit.

Ai sot tronditi opinionin dhe reagimet e kolegëve të tij ishin të shumta e me plot emocioni, përcjell ORAvip.

Në moshën 23 vjeçe u nda nga jeta dhe kjo ngjarje do të jetë e papërballueshme për familjen e tij.

Arti kohë më parë ka postuar një fotografi të ëmbël me nënë e tij ku shihet duke e puthur me shumë dashuri.

Ja fotografia që sot u kthye në kujtim. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!