Kjo komunë i lejon maturantët të shkojnë në ekskursione jashtë vendit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Kjo komunë i lejon maturantët të shkojnë në ekskursione jashtë vendit

13:54 | 17 Prill 2018

Kuvendi i Komunës së Malishevës, sot ka mbajtur një mbledhje urgjente me ç’rast ka shfuqizuar vendimin e vitit të kaluar për ekskursionet e maturenatëve.

Përmes këtij vendimi tashmë të shfuqizuar ju ishin ndaluar maturantëve të Komunës së Malishevës ekskursionet jashtë Kosovës.

Maturantët e Malishevës kishin shprehur dëshirë që të shkonin në ekskursion në Shqipëri, si dhe kishin nënshkruar peticion ku kërkonin anulimin e vendimit të Kuvendit Komunal të Malishevës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!