Kjo nuk ishte pritur, ja çka ka ndodhur me fanellat e Ronaldos – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Kjo nuk ishte pritur, ja çka ka ndodhur me fanellat e Ronaldos

14:42 | 12 Korrik 2018

Juventus ka shitur shumë fanella të Cristiano Ronaldos.

Fanella “autentike” e Ronaldos është shitur e gjitha në dyqanin zyrtar të Juventusit online.

Ndërsa tifozët e Real Madridit djegun fanellën e Ronaldos pas kalimit në Juventus

Fanella origjinale me vlerë 140 euro është shitur e tëra në më pak se 24 orë që nga hapja e këtij dyqani, pasi që fillimisht kishte mbingarkesë të serverëve.

Tanimë kanë mbetur vetëm edhe 3 lloje tjera të fanellave, ato me vlerë 104,95, 94,95 dhe 84,9 euro.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!