Kjo nuk pritej! Djali dhe reja e Xenit ndajnë me fansat një moment intim… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Kjo nuk pritej! Djali dhe reja e Xenit ndajnë me fansat një moment intim…

08:10 | 14 Shkurt 2018

Këngëtari Korab Jetishi, i njohur edhe si djali i Shkëlzen Jetishit-Xenit, ka disa vite që është martuar.

Çifti tashmë janë dhe prindër të një vajze me emrin Noa.

Edhe pse Korabi nuk është aktiv në rrjetet sociale, është bashkëshortja e tij, Gona e cila herë pas here publikon fotografi të ndryshme të çiftit.

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi ku çifti shfaqet në një moment intim.

“Dashuri, Dashuri, Dashuri” ka qenë përshkrimi i fotografisë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!