Kjo nuk pritej, Mahmut Ferati shfaqet përkrah kësaj bukuroshe – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Kjo nuk pritej, Mahmut Ferati shfaqet përkrah kësaj bukuroshe

18:00 | 07 Dhjetor 2017

Këngëtari i muzikës popullore Mahmut Ferati është një person shumë pozitiv dhe i hapur për gjithë kolegët e tij, shkruan Sovrani. info

Një imazh i publikuar nga vetë ai shohim se ka pozuar afër një kolege nga Shqipëria.

Por a do të bëhet xheloze bashkëshortja e tij?

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!