Kjo video do t’iu bëjë me lotë, infermierja i këndon pacientës e cila ishte në prag të largimit nga kjo botë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Kjo video do t’iu bëjë me lotë, infermierja i këndon pacientës e cila ishte në prag të largimit nga kjo botë

23:48 | 03 Tetor 2018

Njerëzit janë shumë kërkues, por njerëzit me zemër të mirë janë gjithçka që i duhet botës.

Një rast i tillë, ka përlotur botën, transmeton lajmi.net

Një paciente shumë e sëmurë e cila ishte në prag të largimit nga kjo botë, gjatë gjithë jetës e ka dashur shumë muziken dhe në momentet e fundit të jetës, infermierja i ka kënduar asaj.

Kjo video është shpërndarë miliona herë në rrjetet sociale e që tregon se infermieret përveç pjesës së tyre profesionale, janë plot humanitet.

Shikoni videon.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!