Klopp e ‘braktisë’ futbollin, ja çfarë po bën tani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Klopp e ‘braktisë’ futbollin, ja çfarë po bën tani

19:50 | 13 Qershor 2018

Më poshtë i keni disa foto të Klopp.

Jurgen Klopp i thotë “stop” futbollit.

Gjermani është kapur nga fotoreporterët duke shijuar pushimet verore në St Tropez.

Gjithsesi, ai është argëtuar disa momente me një top të futbollit.

Më poshtë i keni disa foto të Klopp.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!