Klopp: Gjasat për titull kanë përfunduar, kjo skuadër do ta fitoj Premier Ligën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Klopp: Gjasat për titull kanë përfunduar, kjo skuadër do ta fitoj Premier Ligën

00:12 | 23 Tetor 2017

Jurgen Klopp ka bërë një deklaratë shokuese pas humbjes turpruese nga Tottenhami.

Trajneri gjerman ka thënë se titulli për Liverpooli ka marr fund, dhe se e vetmja skuadër që mund ta fitoj atë është Manchester City.

“A ka përfunduar gara për titull? Manchester City është shumë i fortë, po fluturon i vetëm në tabelë”, u përgjigj Klopp në konferencën në media, transmeton ORAinfo.

“Ndoshta gara në këtë aspekt tashmë është vendosur”, ka shtuar trajneri gjerman./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!