Klubi i madh me super ofertë për Strakoshën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Klubi i madh me super ofertë për Strakoshën

09:45 | 14 Qershor 2018

Thomas Strakosha ka ofertë nga Bundesliga.

Thomas Strakosha ka ofertë të madhe për largim nga Lazio.

Mediat italiane raportojnë se portieri shqiptar ka zgjuar interesim nga një klub i madh nga Bundesliga.

Bayer Leverkusen është në kërkim të një portieri të ri dhe ka nxjerrë Strakoshën si objektiv të madh, të këtij afati kalimtar të verës, përcjell “lajmi.net”.

Lazio është duke u joshur nga oferta e mirë e Leverkusenit për shitjen e Strakoshës, i cili ka shkëlqyer me paraqitjet e tij në sezonin e shkuar te ekipi nga Stadio Olimpico.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!