Klubi nga Serie A, bëhet me trajner të ri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Klubi nga Serie A, bëhet me trajner të ri

23:13 | 07 Dhjetor 2017

Crotone është bërë me trajner të ri.

Skuadra italiane ditë më parë njoftoi zyrtarisht se trajneri i tyre, Davide Nicola, ka dhënë dorëheqje.

Por, sipas Sky Sport Italia, Walter Zenga do të jetë trajner i ri i Crotones, përcjell ORAinfo.

Ish portieri i Interit dhe Sampdorias, ka qenë trajner i skuadrave si: FC National, Steaua Bucharest, Red Star Belgrade, Gaziantepspor, Dinamo Bucharest, Al-Nasr dhe Al-Shaab, ndërsa tani do ta drejtoj Crotonen./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!