Kolona të gjata në autostradën Tiranë – Durrës, çka po ndodh atje?! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Kolona të gjata në autostradën Tiranë – Durrës, çka po ndodh atje?!

19:27 | 04 Nëntor 2018

Gjatë vikendit shumë qytetarë nga Tirana dhe vendet tjera të Shqipërisë ja mësyejnë bregdetit.

Fundjava dhe moti i ngrohtë bënë që qytetarët e Tiranës t’i drejtoheshin bregdetit të Durrësit, por këtë të dielë kjo situatë solli edhe trafik të rënduar në aksin Tiranë-Durrës.

Radha e gjatë ka detyruar qytetarët të rrinë me orë të tëra në trafik.

Ndërsa trafik ka pasur edhe në aksin tjetër Tiranë – Elbasan.

E bllokuar për shumë kohë ka qenë pjesa nga TEG-u që të çon drejt tunelit të Elbasanit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!