Kolona të gjata në Fushë Kosovë, ja çfarë po ndodh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Kolona të gjata në Fushë Kosovë, ja çfarë po ndodh

18:51 | 11 Maj 2018

Një aksident rrugor ka ndodhur para pak çastesh në Fushë-Kosovë, për çka nuk raportohet për të lënduar.

Një lexues i Periskopit tregon se në aksident janë përfshirë një veturë dhe një kamion, të cilët kanë pësuar dëme materiale.

Policia ka arritur në vendin e ngjares, ndërkohë që janë krijuar kolona të gjata në qytet.

Periskopi ju sjell fotografi nga vendi i ngjarjes:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!